Showtime

Noizy i ‘vendos’ mbiemër të ri Yll Limanit

08/03/2022 21:35
nga:G B

Në rrjete sociale artistët shqiptarë publikojnë fotografi dhe video të ndryshme në praninë e njëri-tjetrit.

Imazhe të shumta krah njëri-tjetrit publikojnë edhe këngëtarët Noizy dhe Yll Limani.

E InstaStory i fundit i dyshes mori vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë.

“Me datë 14 gusht e ndërron mbiemrin Yll Rajku”, ka shkruar krahas videos Noizy, emri i vërtetë i të cilit është Rigels Rajku, ku ka etiketuar edhe këngëtarin Yll Limani.

Rikujtojmë se dueti i dyshes e titulluar ‘Alkool’, u prit mjaft mirë nga publiku.