Cool

Njihuni me “Donald Trumpin që shet akullore në Pakistan”

06/14/2021 16:03
nga:G C

Një njeri që shet akullore në Pakistan e që është quajtur ‘albino Donald Trump’ – tani ka një famë që ndoshta as ai nuk e ka pritur.

Sipas mediave të huaja, burri, i cili ka albinizëm, u filmua duke shitur akulloren e tij në rrugët e Sahiwal në Punjab, dhe njerëzit u goditën nga ngjashmëria e tij me ish-presidentin amerikan.

Në video, burri mund të shihet duke kënduar në Urdu ndërsa qëndron pranë karrocës së tij, duke demonstruar se ai është gjithashtu një shitës, si Trump.

Në të vërtetë, ndërsa zëri i tij i kënduar me sa duket ndryshon dukshëm nga ai i Donald, sjelljet dhe lëvizjet e tij të duarve duken shumë të ngjashme.

Dhe shumë njerëz theksuan ngjashmërinë në rrjetet sociale.

Një person komentoi: “Donald Trump është zhvendosur në Pakistan”.

Një tjetër tha: “Biznesi i ri i Donald Trump. Shitja e akullores”. /