Showtime

Një selfie e bukur në veturë, kështu e nis javën Mbresa

04/15/2024 11:40
nga:N K

Këngëtarja e moderatorja e njohur kosovare Mbresa Hajrullahu, ka nisur javën duke qenë aktive në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja sapo ka publikuar një ‘selfie’ në veturë duke marrë vëmendje me bukurinë e saj.

Me një grim te lehtë në fytyrë dhe flokët e lëshuara, ajo shkëlqeu edhe kësaj radhe duke lenë nën hije shumë nga fytyrat e njohura të showbizit.