Showtime

‘Një rrugëtim i ri për mua’, Bora Zemani zbulon projektin e ri televiziv: Shihemi së shpejti

08/03/2022 16:17
nga:G B

Bora Zemani ka konfirmuar se do të jetë moderator e “Dancing with the stars”. Përmes një postimi në Instagram ajo është shprehur se e pret një rrugëtim i ri, teksa ka pyetur dhe ndjekësit nëse janë gati të zbulojnë dhe të ndjekin të preferuarin e tij në arenën e kërcimit.

“Një rrugëtim i ri për mua në Top channel. A jeni gati te shihni personazhet tuaj të preferuar në arenën e kërcimit? Shihemi së shpejti!! Muzikë të lutem?,“ shkruan Bora.

Moderatorja ka zbuluar dhe veshjen që do të mbajë në natën e parë të spektaklit.

Pjesëmarrja e Borës si moderatore në këtë format ka shtuar edhe më shumë interes, duke ditur se përballë do të jetë edhe Donald Veshaj si konkurrent.

‘Një rrugëtim i ri për mua’, Bora Zemani zbulon

‘Një rrugëtim i ri për mua’, Bora Zemani zbulon

‘Një rrugëtim i ri për mua’, Bora Zemani zbulon

‘Një rrugëtim i ri për mua’, Bora Zemani zbulon

‘Një rrugëtim i ri për mua’, Bora Zemani zbulon