Showtime

Nga raporti me Nitën tek rekordi në shtrat, Shpati flet pa komplekse

06/05/2023 20:11
nga:G B

Shpat Kërleshi me qëndrimin në Big Brother Vip Albania u kthye në një nga emrat më të lakuar në titujt rozë.

Kujtojmë se ai bëri shumë zhurmë dhe për shkak të raportit me Nitën që kishin dikur.

Për sa i përket raportit me Nitën sot ai deklaroi se janë thjeshtë miq.

Së fundmi Shpati ka dhënë një intervistë të shkurtër për Prive.

Ai ka treguar se nuk ka ngacmuar asnjë nga vajzat që ishin në shtëpi pasi i konsideron shoqe.

Në një moment ai është ngacmuar për intimitetin në shtrat.

Shpati ka treguar se rekordi i raundeve në shtrat është deri në 12.