Sporti

Neymar lëshon një mundësi fantastike, dështon nga penalltia në Arabinë Saudite

09/29/2023 20:53
nga:Mergim Rreci

Al Hilal dhe Al Shabab po përballen sonte në Superligën e Arabisë Saudite.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 0 me 0, shkruan GazetaBlic Sport.

Duhet cekur që braziliani Neymar lëshoi një mundësi të mrekullueshme për gol, duke dështuar nga penalltia në minutën e 36-të.