Showtime

Nëna ia uron Rita Orës ditëlindjen me një video nga fëmijëra

11/25/2021 23:05
nga:G C

Rita Ora nesër feston ditëlindjen por urimet kanë filluar qysh nga sot.

Vëmendjen e mori urimi i nënës së saj, shkruan GazetaBlic.

Vera Ora ka postuar një video speciale nga fëmijëria e Ritës dhe u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e këngëtares./GazetaBlic/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)