Showtime

“Në spital, ose jetën ose vdekjen”, rrëfimi rrëqethës i Himenës

02/20/2023 14:41
nga:G B

Himena ka folur për pesë momentet më të rëndësishme të jetës së saj në “5 data” të emisionit Prive.

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, ka përmendur një krizë që kishte me veten gjatë vitit 2019.

Ajo tregoi se si ka qenë keq me shëndetin dhe si e tejkaloi.

Poashtu, këngëtarja ka folur edhe për disa periudha të tjera të rëndësishme gjatë jetës së saj të cilat mund t’i kuptoni në videon më poshtë.