Showtime

Në ditëlindjen e reperit Majk, urimi më i veçantë vjen nga i biri

11/27/2021 16:40
nga:G C

Reperi shqiptar Majk sot feston ditëlindjen, raporton GazetaBlic.

Në këtë ditë të veçantë për të, ai mori urime nga miqtë, familjarë dhe kolegët e tij.

Nuk kishte si të mungonte edhe një urim nga djali i tij, Roan i cili e uroi babain me një video emocionuese.

Kujtojmë se, Majk ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj sezone me projekte të ndryshme muzikore./GazetaBlic/