Sporti

Ndeshja mes Burnley dhe Tottenham në dyshim, mund të anulohet për shkak të motit të keq

11/28/2021 13:37
nga:E K

Burnley do përballet sot me Tottenham.

Ndeshja është paraparë të luhet në orën 15:00, shkruan GazetaBlic Sport.

Megjithatë, në stadiumin, Turf Moor, gjendja është e vështirë përshkak të borës së madhe që po bie.

Kjo është gjendja momentale që po mbretëron në stadium.

/GazetaBlic Sport/