Showtime

Ndarja nga Afrona, çfarë po paralajmëron Blero në Instagram

05/23/2022 20:05
nga:G B

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet e në media ka bërë bujë lajmi se Blero dhe Afrona i kanë dhënë fund martesës. Distanca është bërë shkak që dyshja të ndajnë rrugët me njëri-tjetrin.

“Prive” raportoi se Blero nuk e kishte hedhur hapin që pritej, zhvendosjen në Zvicër, duke ftohur gjërat mes tyre. Së fundmi, këngëtari ka reaguar për herë të parë pas ndarjes. Ai ka treguar se është i fokusuar në muzikë, teksa ka paralajmëruar gjëra të mëdha.

Ndarja nga Afrona, Blero reagon për herë të parë

“Edhe pak merr fund pritja. Gjëra shumë të mëdha po vijnë”, ka shkruar Blero.

Ndarja nga Afrona, Blero reagon për herë të parë