Cult

Naser Rafunës i vdes personi më i dashur

11/10/2022 09:38
nga:G C

Aktori kosovar, Naser Rafuna ka ndarë lajmin e hidhur, raporton GazetaBlic.

Përmes një shkrimi në “Facebook”, Rafuna ka njoftuar se nëna e tij ka ndërruar sot jetë.

“Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë.Kohën e saktë të varrimit, ju infomoj me kohë. Të Allahut Jemi dhe te Ai do të Kthehemi”, shkroi Rafuna.