Showtime

Naimi si dhëndër dhe Mihrija si nuse, publikohen pamjet e rralla të dasmës

05/04/2021 13:17
nga:G C

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë çifti i cili i kanë rezistuar kohës.

Së fundi, këngëtarja është treguar nostalgjike teksa ka publikuar disa pamje të rralla të damsës së saj, shkruan GazetaBlic.

E veshur me vello dhe Naimi si dhëndërr, çifti duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë se, dyshja edhe sot punojnë pa ndal në profesionet e tyre dhe vazhdojnë të jenë shumë të dashur për publikun shqiptar./GazetaBlic/