Showtime

Na paska gënjyer tërë kohës?! Antonela bën sqarimin e shumëkërkuar pas zhgënjimit të fansave!

07/29/2021 17:07
nga:G C

Kushdo që e ka përcjell “Për’puthen” e ka dëgjuar të paktën njëherë Antonelën teksa justifikon veprimet e saj se është “binjak” në horoskop.

E derisa të gjithë e fiksuan këtë si fakt Antonela zhgënjeu të gjithë me veprimin e fundit.

Sipas llogaritjeve të tyre ajo “gënjeu” për ditëlindjen e saj pasi shenja e binjakëve përkon me fundin e muajit maj deri në 21 qershor.

E pas zhurmës që u bë nga ndjekësit Antonela erdhi me një sqarim.

Momenti i sqarimit të shumë kërkuar. Jam binjak, ditëlindja ishte më 13 qershor por duke qenë se isha në Top Arena çdo ditë live, nuk kisha mundësi ta festoja. Momenti i duhur dhe pa angazhime ishe tani. Mos u zhgënjeni, s’jam luan”, shkruan Antonela bashkëngjitur me fotot nga festa e ditëlindjes së saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONELA BERISHA (@antonelathereal)