Showtime

Mozzik shfaqet i ‘përgjakur’ (Foto)

09/22/2022 11:10
nga:Gazeta Blic

Mozzik më në fund ka zbuluar datën e lansimit të projektit të ri muzikor të cilin ka disa ditë që e promovon.

Kënga ‘Të dua’ vjen nesër pas mesnate dhe këtë e konfirmoi me anë një fotografie në Instagram.

Ai u shfaq ‘i përgjakur’ nga një skenë e klipit dhe tha se nesër tregon se kujt i thotë të dua.

Numërimi prapa le të fillojë tani.