Showtime

Mozzik me fjalë plot emocion për nënën me rastin e ditëlindjes së saj

09/08/2021 19:36
nga:Q R

Nëna e reperit sot ka ditëlindjen.

Mozzik e ka uruar derisa i ka bërë një dedikim emocionues.

Ai ka zgjedhur t’i postojë një fotografi bashkë me vajzën e tij, Hanën teksa ka shkruar se i gjithë suksesi i tij i dedikohet asaj.

“Urime ditëlindja nanë e dashur. Të paçim edhe 100 vite me shëndet e gjitha të mirat! Lutjet e bekimet e tua sigurisht janë ato që na përcjellin më së shumti. Suksesi im të dedikohet ty dhe vetëm ty. Të dua nanë!”, ka shkruar Mozzik.

Ndryshe, një urim të veçantë i ka bërë edhe Getinjo.