Showtime

Morena Taraku ‘thyen çdo rregull’, xhiron trupin nga afër në bikini dhe zbulon tatuazhet ku i shihen rrallë

05/03/2021 10:32
nga:G C

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është bërë gati për stinën e verës.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes postimeve në rrjetet sociale, ku zbulon më shumë se që duhet, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka xhiruar trupin e saj nga afër ku shihet e veshur me bikini të zeza dhe vëmendja shkoi tek tatuazhet në pjesët intime.

Krahas kësaj, Morenës nuk i bëhet vonë dhe vazhdon të provokojë ndjekësit e saj me imazhe të tilla./GazetaBlic/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)