Showtime

Morena rikthehet me një imazh të verës së kaluar derisa kishte pozuar në bikini

06/06/2021 13:07
nga:Q R

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj joshëse në internet.

Dhe, Morena Taraku ka ndarë një imazh të verës së kaluar teksa ka qenë në pushime.

E veshur me bikini me ngjyrë të bardhë, ajo ka venë në dukje figurën e saj trupore për tu pasur zili.

Në të njëjtën kohë, Morena Taraku ka ekspozuar edhe tatuazhet në pjesën e poshtme të gjoksit ndërkohë dukjes në bikini i ka shtuar një kapele me ngjyrë të zezë, këmishë plazhi me ngjyrë të verdhë dhe syze.

Ndryshe, ajo po vazhdon ta shijoj suksesin e projektit muzikor me Feron “Money”.

Theksojmë se, së fundmi ishte pjesë e këngës së Ledri Vulës “Don Mo”.