Showtime

“Mora policinë!”/ Pasi la Shqipërinë, Beniada Nishani përfshihet në një sherr në Itali: Nuk toleroj dot kur më prekin…!

06/20/2022 20:13
nga:G B

Bukuroshja e dashur për shqiptarët, Beniada Nishani është rikthyer në Itali për disa kohë, por duket se është përballur me një situatë aspak të zakontë.

Modelja ka treguar në Instagram se ka debatuar me fqinjën e saj, pasi kjo e fundit i kishte zënë vendin e parkimit.

“Sa erdha në Itali u zura me komshien. Kishte vënë makinën te garazhdi im. Thirra policinë, se nuk e dija që ishte e asaj makina. Vëllai im shkoi t’i thoshte mos ta vendoste më aty makinën herën tjetër.

Por, ajo filloi ta shante me fjalë të rëndë. Madje, na shau edhe se ishim shqiptarë. Unë mora telefonin dhe bëra regjistrime sepse nëse dikush të shan pa arsye në Itali dënohet me gjobë nga 1 mijë euro e lart.

Nuk toleroj dot kur dikush të ofendon, shan, lëndon pa asnjë arsye. Isha gati ta lagia me një kovë ujë. Kështu aventura ime në Itali sa erdha, plasi sherri.

Kjo situatë më bëri nervoze.”, tha Beniada, ndërsa nuk e ka kursyer edhe humorin për këtë situatë.