Cool

Momenti kur dreri shënon gol dhe hidhet përpjetë nga gëzimi (Video)

05/30/2022 08:28
nga:G B

Futbolli duket se është një lojë që e kanë qef edhe kafshët.

Videoja e mëposhtme tregon një drer, i cili ‘luan futboll’.

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë.

Me ndihmen e brinjëve, dreri shihet kur merr topin dhe e gjuan drejt rrjetës duke shënuar gol.

Pasi e ka futur topin në rrjetë, dreri hidhet përpjetë nga gëzimi.

Ja shiheni momentin:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @thehilarious.ted