Cool

Momenti emocionues kur vogëlushja takon motrën për herë të parë

09/01/2022 15:50
nga:G B

Ky është momenti emocionues kur një vogëlushe takoi motrën e saj të vogël për herë të parë.

Effie Beau Owen, e cila është 22muajshe, u filmua teksa iu prezantua të porsalindurës India Summer Owen në shtëpinë e familjes në Bangor, Uellsin e Veriut.

Vogëlushja emocionet kur sheh motrën e saj të vogël dhe më pas e puth dhe e përqafon atë.

Momenti i ëmbël u xhirua nga nëna, Poppy Johnson.

“Ishte më shumë se sa mund të imagjinoja ndonjëherë. Isha shumë e emocionuar kur i shikoja ato duke u takuar”, tha ajo.