Showtime

Modelja shqiptare shfaqet provokuese dhe me shumë stil

11/25/2021 23:38
nga:G C

Modelja shqiptare, Dorina Gegiqi ka treguar përsëri se pse është njëra prej supermodelëve më të mira shqiptare

Bukuroshja është shfaqur me një veshje për klube nate, derisa ka bërë disa foto që ka bërë që fansat e saj të “shkelin” pa kufi butonin like.

E veshur me një palë jelek ngjyrë portokalli dhe një pallto të shkurtër lekure derisa fustani i saj është ngjyrë rozë.

Me plot stil, Dorina tregon këmbët e saj të gjata dhe një palë këpucë me taka të plota ngjyrë rozë.