Fit&Sexy

Moda e vjeshtës 2021

10/11/2021 13:53
nga:G C

Vjeshta po vjen dhe së bashku me të edhe fustanet në material pulovër. Tani ditët sa vjen e bëhen më të shkurtra, moti ftohet dhe veshje të tilla janë një siguri për t’u ndier mirë e ngrohtë në çdo ambient.

Më poshtë do të shihni një koleksion modelesh sugjeruar nga revista italiane e modës Grazia.it për t’u frymëzuar për blerjet tuaja…

Fustan i punuar me grep me vija multikolor

Fustan i trikotuar me vija

Fustan deve dyngjyrësh me mbyllje me kopsa

Fustan pulovër me mëngë formë kambane

Fustan pulovër prej leshi jacquard me frymëzim retro

Fustan pulovër me pala dhe lidhje në mes