Showtime

Miriam dhe Albani publikojnë bashkëpunimin e ri

11/25/2021 19:27
nga:G C

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

“Zemër përmbi zemër” titullohet kënga e re nga çifti, shkruan GazetaBlic.

Kjo këngë është shoqëruar me videoklip unik dhe filloi të pëlqehet qysh tani.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e plotë./GazetaBlic/