Sporti

Minuta e 70-të, këto janë rezultatet në ndeshjet e Superligës së Kosovës

04/13/2024 16:27
nga:Mergim Rreci

Po zhvillohet minuta e 70-të në ndeshjet e Superligës.

Drita ka tashmë avantazh prej 3 me 0 ndaj skuadrës së Lirisë, shkruan GazetaBlic Sport.

Ballkani vazhdon të jetë në epërsi minimale ndaj Feronikelit ’74, 0 me 1.  Në takimin tjetër, Prishtina dhe Gjilani po luajnë pa gola, 0 me 0.

/GazetaBlic Sport/