Sporti

Milan në disavantazh ndaj Sassuolos pas pjesës së parë

11/28/2021 15:51
nga:E K

Milan ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh minimal ndaj Sassuolos.

Skuadra vendase kaloi në epërsi me golin e Romagnolit në minutën e 21’të të takimit, shkruan GazetaBlic Sport.

Sassuolo përmbysi rezultatin me golat e Scammacca në minutën e 24’të dhe autogolin e Kjaer në minutën e 33’të të takimit.

Rezultati final i pjesës së parë 1-2.

/GazetaBlic Sport/