Showtime

Mikut të Fifit nuk i bëhet vonë që ajo u largua nga shtëpia, bën këtë veprim të ‘çuditshëm’

11/25/2021 16:08
nga:G C

Fifi sot ka vendosur të largohet nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe të gjithë ishin të prekur nga kjo situatë e krijuar.

Momentet kur Fifi ka shpërthyer në lot u bën virale në rrjet, shkruan GazetaBlic.

Në kohën kur të gjithë banorët mes lotësh ishin duke e përshëndetur këngëtaren, në sy të medieve ishte reagimi i Meridianit.

Meridiani dhe Fifi ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin brenda shtëpisë, por atij me sa duket nuk ju bë vonë.

Ai vendosi të qëndronte i ulur dhe larg turmës./GazetaBlic/