Zgjedhjet Lokale

Mësoni orën kur votojnë kryeministri Kurti dhe kryeparlamentari Konjufca

11/13/2021 20:26
nga:Y I

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, pritet të votojë nesër në ora 10:30 tek fakulteti Juridik, përcjell Gazeta Blic.

Ndërsa kryeparlamentari Glauk Konjufca voton prej orës 13:00 te vendvotimi në Fakultetin e Edukimit.

/Gazeta Blic/