Showtime

Mes Shqipes, Antonelës dhe Anës, zgjedhjen e Atdheut s’e priste askush!

04/19/2021 14:47
nga:G C

Protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, është një ndër emrat më të përfolur në mediet rozë.

Së fundi, ai ishte pjesë e emisionit “Prive” ku zbuloi shumë detaje të rëndësishme edhe nga jeta e tij private, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, i pyetur se do të zgjidhte Shqipen, Antonelën apo Anën, konkurrenti i befasoi të gjithë me përgjigjen.

Pavarësisht se ka shfaqur afrimitet të madh me Antonelën, ai zgjodhi Anën.

Rikujtojmë se mes dyshes po niste një romancë e bukur dhe madje puthja e tyre në emision bëri bujë në rrjet, por “përralla” u prish kur Ana u përjashtua nga emisioni./GazetaBlic/