Showtime

Melisa si mban dot lotët nga debati me Xhulin

02/01/2023 17:09
nga:G B

Pas debatit që pati me Julianën, Melisa shkoi me vrap në banjë, ku edhe qau pas kësaj situate që i ndodhi.

Pas disa momenteve, asaj afër i shkuan banorët e tjerë, ndër të parët ishte Artani.

“Eja këtu, nuk je vetëm, qetësohu”, ka thënë Artani.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.