Showtime

Melisa i tregon Xhulit se do të shkojë në Itali për punë

03/16/2023 19:35
nga:G B

Melisa sot ka biseduar me Julianën, derisa është rikthyer për të qëndruar në Big Brother Vip Kosova për 24 orë.

Këngëtarja ka treguar se do të shkojë ta vizitojë motrën e saj, si dhe do të punojë për disa projekte muzikore.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.