Showtime

Melisa eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

03/04/2023 00:25
nga:Arsim Buxhovi

Publiku ka vendosur që banorja e cila duhet që menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Melisa Lleshi.

Melisa ishte e nominuar bashkë me konkurrentë të tjerë përfshirë: Xhulin, Vedatin, Stresin, Mbresën dhe Artanin.