Showtime

Megi Pojani dhe futbollisti i njohur në një lidhje? Këto foto duket se e vërtetojnë…

06/20/2022 23:01
nga:G B

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron.

Herë tepër provokuese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Mirëpo, sado aktive në rrjete sociale, Megi është siguruar që ta ruajë jetën e saj private gjithmonë dhe ta mbajë larg syve të publikut. Edhe pse gjatë një periudhe u përfol se kishte diçka mes saj dhe reperit Getinjo, rezultoi se ishte thjesht një miqësi mes dyshes. Por, një foto duket se e ka ‘nxjerrë zbuluar’ bukuroshen dhe mund të na ketë zbuluar diçka.

Teksa kishte bërë një pauzë të shkurtër nga llogaria e saj në Instagram, para disa orësh ajo ndau disa foto me ne duke darkuar në një restorant. Deri këtu nuk ka asgjë, por një postim në Instagramin e futbollistit të kombëtares, Endri Çekiçi ku shfaqet në po të njëjtin vend na ngre mjaft dyshimet se mund të ketë një lidhje dashurie mes tyre.

Epo, nga këto detaje nis gjithçka…

Deri kur u angazhua në jurinë e ‘She’s On Top’, Megi i kishte munguar televizionit, por tani është rikthyer më fuqishëm se kurrë. E ftuar në ‘Më lër të flas’ para pak javësh, bukuroshja pranoi se nuk është në një lidhje dhe reagoi lidhur me kritikat e shumta që merr në rrjete sociale për sa i përket sjelljes së saj ‘pa filtra’ në rrjete sociale.