Showtime

Meghan Markle dhe Princ Harry shihen në ‘date’ në përvjetorin e gjashtë të martesës

05/21/2024 23:53
nga:G B

Meghan Markle dhe Princi Harry dukej se festonin përvjetorin e gjashtë të martesës në të njëjtën mënyrë si shumë çifte: me një darkë të këndshme jashtë.

Tatler, People dhe Entertainment Tonight raportojnë se Duka dhe Dukesha e Sussex-it janë parë në një takim të dyfishtë të shtunën, më 18 maj.

Përvjetori i tyre zyrtar ishte një ditë më vonë, më 19 maj.

Meghan dhe Harry u bashkuan me miqtë e tyre Brian dhe Tracy Robbins për darkë në biftekun e Lucky në Montecito, Kaliforni.

Harry dhe Meghan u fotografuan gjithashtu në restorant në tetor 2020 ndërsa ishin në një takim të dyfishtë me Katharine McPhee dhe David Foster.

Brian është CEO i Paramount Pictures ndërsa Tracy është një stiliste.

Ajo është e afërt me Meghan dhe ishte një nga gratë që mori një paketë me reçelin e Meghan’s American Riviera Orchard muajin e kaluar.