Showtime

“Më ka marrë malli shumë për vajzat e mia”, thotë Vedati

03/16/2023 19:35
nga:G B

Vedati sot ka biseduar me disa prej disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova se për kë është mërzitur prej kur është brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ai në një moment tha se është i mërzitur shumë për vajzat e tij.

“Më ka marrë malli shumë për vajzat e mia”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.