Showtime

Me fotot e veçanta dhe me fjalët më emocionuese, Kida uron nënën për ditëlindje

04/07/2021 12:08
nga:G C

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, sot ka bërë me dije se ka festë.

Bëhet fjalë për ditëlindjen e nëns së saj, të cilën e uroi me fjalët më të ëmbla dhe emocionoi të gjithë ndjekësit, shkruan GazetaBlic.

“Shumë urime ditëlindjen jeta ime, jam më e lumtura në botë që kam një nënë si ti, të dua shumë”, ia uron kështu Kida ditëlindjes së ëmës, të cilën e shoqëron me foton e saj./GazetaBlic/