Showtime

Me femra pothuajse të zhveshura në klip, Ledri dhe Majk lansojnë bashkëpunimin

06/09/2021 17:48
nga:Mergim Rreci

Dyshja sapo kanë publikuar këngën..

Të dy rep-artistët e estradës kanë punuar bashkëpunimin e tyre të paralajmëruar ditë më parë, shkruan lajmi.net.

“Marr”, mban titulli projekti më i ri i Ledri Vulës dhe Kastriot Rexhës të cilin tashmë mund ta dëgjojmë në platformën sociale YouTube.

Teksti është shkruar nga dyshja ndërsa aranzhimi nga Big Deal Records kurse klipi nga Entermedia.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë i Ledrit dhe Majk.