Lajme

Mbyti nënën e tij, jepet masa e sigurisë për 24 vjeçarin nga Përmeti

06/06/2023 11:34
nga:Y I

Është lënë në burg Albi Muhollari, i cili vrau nënën e tij Zeniat Muhollari mbrëmjen e 3 qershorit në Përmet duke e mbytur me platstmas.

24-vjeçari mbaroi studimet në Amerikë dhe është ekselent, ndërkohë dyshohet se vuan nga probleme me depresionin.

I riu ka përfunduar për Inxhinieri Kompjuterike në Dearborn, Michigan, Shtetet e Bashkuara. Po ashtu mësohet se pak ditë më parë, 24-vjeçari ishte kthyer nga SHBA bashkë me nënën dhe babain.

/Opinion.al/