Showtime

“Mbretëreshë”, kënga e radhës nga Shpat Kasapi lansohet sot

06/06/2021 12:14
nga:Q R

Këngëtari paralajmëroi projektin e tij të ri.

“Mbretëreshë”, mban titullin videoklipi i ri i Shpat Kasapit.

Përmes një storie në profilin e tij zyrtar në Instagram ai njoftoi ndjekësit dhe fansat e tij.

Ndryshe, Shpat Kasapi këto ditë lansoi remake këngën “Kush të ndau prej meje” e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Theksojmë se, ai po vazhdon ta shijojë jetën e tij bashkë me të fejuarën, Selvijen