Showtime

Mbresa Hajrullahu, prezantuesja e re e “Prive”

03/20/2024 14:20
nga:G B

Këngëtarja e prezantuesja Mbresa Hajrullahu pasi ka shkëlqyer në secilën paraqitje që i është besuar në formatin e Big talk Kosova ajo madje ka arritur të bëj për veti një numër të madh fansash, nga tani e tutje Mbresën do ta shohim në emisionin më të shikuar të show Bizit.

Nga e premta, Prive nis një kapitull të ri. Mbresa Hajrullahu, do të jetë prezantuesja e re e emisionit më të shikuar në vend dhe më të gjërë të Show Biz-it.

Prezantuesja e deritanishme Liberta Spahiu, do të jetë në rolin e producentes. Gazetar i emisonit do të jetë Engëll Hamiti dhe Blinera Vitija.

Edicioni i parë i Prive-s me Mbresen, nis të premten nga ora 21: 30.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)