Showtime

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty”

03/17/2023 22:56
nga:Arsim Buxhovi

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re.

Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës së saj televizive në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

E për të dëgjuar atë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.