Showtime

“Mbase mund të ketë tradhti”, Ledri e Sara në krizë

11/07/2023 19:17
nga:G B

Prej ditësh temë e mediave rozë është ndarja apo jo e çiftit të famshëm Ledri Vula dhe Sara Hoxha.

Detaje të reja po dalin për krizën në mes çiftit nga njerëzit e afërt me dyshen. Së fundmi gazetari në TopChannel tha se prindërit e Ledrit po kujdesën vazhdimisht për vajzen e tij, teksa shtoi se çifti ka ndërprerë çdo kontakt.

“Mbase edhe mund të ketë [ndonjë tradhti, nuk i dihet. Ka një krisje mes çiftit, po jo edhe ndarje përfundimtare. Prindërit e Ledrit një pjesë të madhe të ditës ia kushtojnë Poit”.