Showtime

Martohet çifti i famshëm shqiptar i rrjeteve sociale

10/06/2022 23:45
nga:G C

Çifti i famshëm i rrjeteve sociale, Njomza dhe Rinor sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

E në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë foto të ndryshme nga ceremonia e dasmës.

Sipas pamjeve dasma shihet se po realizohet në njërin nga restorantet luksoze në Kosovë.

Ndryshe, videot e dyshes kishin marrë vëmendjen e publikut gjatë periudhës së pandemisë.