Showtime

Mario, grimeri i Kim Kardashian në lidhje dashurie me aktorin e njohur shqiptar?

02/20/2023 13:12
nga:G B

Mario Dedivanovic cilësohet si një nga grimerët më të suksesshëm shqiptarë në botë.

Ai prej vitesh punon me yje të famshëm duke përfshirë këtu edhe yllin e “The Kardashians”, Kim Kardashian.

Artisti i njohur në vitin 2019 mori vëmendje gjatë një eventi, teksa u shpërblye me çmimin “American Influencer Awards”.

Në fjalimin që mbajti, Mario tregoi se është homoseksual dhe u bëri thirrje të gjithëve që t’i pranojnë njerëzit ashtu siç janë.

Së fundmi raportohet se Dedivanovic është në një lidhje dashurie me balerinin dhe aktorin shqiptar, Kris Dalipi.

Në një material të realizuar nga Prive, dyshja thuhet se prej kohësh janë në një romancë e madje edhe bashkëjetojnë.

Sido që të jetë, një gjë e tillë nuk është konfirmuar akoma nga protagonistët në fjalë.