Cult

Margot Robbie shfaqet si “kukull” në filmin e ri

04/28/2022 13:16
nga:G C

Jeta në plastikë sigurisht që duket fantastike për Margot Robbie, pasi Warner Bros ngacmoi fansat e “kukullës” me një fotografi të filmit të saj të ri.

Adhuruesit e kukullës klasike do të jenë të interesuar të shohin veshjet e Margot.

Në fotografinë e parë, Robbie vesh një xhaketë me vija blu dhe të bardhë, e plotësuar me një rrip kokë me pika dhe byzylyk me rruaza të trashë.

Fotografia u postua në Twitter nga Warner Bros Pictures me një mbishkrim të thjeshtë: “#BARBIE 21 korrik 2023 Vetëm në kinema” – duke zbuluar kështu datën e publikimit.

Ryan Gosling do të luajë si Ken në filmin live-action të drejtuar nga Greta Gerwig, e cila gjithashtu shkroi skenarin së bashku me Noah Baumbach.

Kasti përfshin gjithashtu aktorë si Will Ferrell dhe America Ferrera.

Zbulimi i Robbie në ekran erdhi kur ajo u luajt përballë Leonardo DiCaprio në komedinë e errët të Martin Scorsese “The Wolf of Wall Street”.

Ajo u nominua për një çmim Oscar për portretizimin e saj të patinatorit fatkeq olimpik Tonya Harding në “I, Tonya ” në 2017 dhe ka mishëruar gjithashtu rolnin e DC Comics, Harley Quinn./21Media /