Showtime

Lumbardhi flet për herë të parë për lidhjen me Kaderin

05/06/2024 16:17
nga:G B

Çifti i krijuar në ‘Big Brother VIP Kosova’ Lumbardhi dhe Kaderi jave me parë është përfolur për një ndarje të mundshme.

Andaj në një intervistë për ‘Kanal 10’ tek emisioni ‘Distric’ fituesi i ‘BBVK’ rrëfeu gjithçka për lidhjen e tij.

Ai mes rreshtave shprehet se “Nëse jena largu nga ‘Instagrami’ nuk do të thotë që jemi ndarë, e respektoj privatësinë e Kaderit dhe e vlerësoj shume”.

Ndërsa në pyetjen për dasem Lumbardhi ka bërë deklaratë të fortë “Kadri brenda në shtëpi ishte shprehur se nuk martohem pa 100 vetura, edhe unë jam duke i siguru edhe në rent a car”.