Showtime

Lule Mustafa dhe Blero publikojnë duetin “Motër e vlla”

06/21/2022 17:20
nga:G B

“Motër e vlla” është titulli i realizimit të ri muzikor që ka ardhur si duet ndërmjet Lule Mustafës dhe Blero Muharremit.

Kënga me tematikë familjare ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Besim Buzuku (Chipsi) e ka bërë muzikën dhe njëherësh e ka shkruar edhe tekstin e këngës.

Për aranzhimin janë përfshirë Marko dhe Edon, derisa miksimine ka bërë Alandy.

Produksioni XL Films është angazhuar për anën vizuale duke xhiruar videoklipin e këtij projekti.