Showtime

Luizi heq nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Ed Grishaj

09/11/2023 15:13
nga:G B

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka bërë një veprim të papritur. Ai ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Ed Grishaj.

Ndonse për këtë veprim nuk është dhënë asnjë arsye, e gjithashtu as pala tjetër nuk ka reaguar.

Gjithashtu Luizi ka paralajmëruar komentuesit se do hiqte dhe Efin, të cilën e quan diplomacia.

Por ka qenë Efi që ka reaguar para duke e hequr nga lista e miqve.

22436453 638C 4B12 82AF AFC539A9781D