Showtime

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

05/30/2024 19:35
nga:G C

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë në fund të muajit prill.

Vajza e tyre erdhi në jetë gjegjësisht më 30 prill, të cilën e pagëzuan me emrin Luna Mari.

Dhe një muaj më vonë, çifti ka realizuar një fotosesion, ku edhe kanë zbuluar për herë të parë portretin e foshnjës.

“Luna Mari Ejlli ju falënderon sejcilin prej jush për dashurinë, urimet dhe dhuratat e mrekullueshme që ka marrë që pa lindur dhe në vazhdim”, thuhet në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)