Showtime

Luana Vjollca vjen me disa foto për 28 nëntor

11/28/2021 16:11
nga:G C

Edhe këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit.

Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë.

Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke.

Luana është njëra ndër moderatoret që për festën e flamurit gjithmonë ka argëtuar gjithmonë publikun me programe festive.